Contact
De Spil
Hippoliet Spilleboutdreef 1
8800 Roeselare
T 051 265 700
E [email protected]
We vroegen kunstenaars uit regio Roeselare om een tekening te maken voor een digitaal kleurboek. Het thema luidt: “kleine beetjes geluk in coronatijd”. Samen met Rauwkost vzw maakten we de selectie. Dank zij de enthousiaste reacties van de kunstenaars kunnen we je nu dit prachtige, unieke Kunstkleurboek RSL gratis aanbieden.
Print de tekeningen, kleur ze in volgens je verbeelding en deel het kleurboek met je familie en vrienden.Maak met de tekeningen een raamexpo, zo zorg je voor extra kleur en kleine beetjes geluk in jouw straat. Heb je thuis geen printer, dan bezorgen we je gratis een geprinte versie als je een mailtje stuurt naar [email protected]. Je kan je ingekleurde tekeningen ook mailen naar Els. We publiceren ze dan graag op www.despilcanape.be
Het kleurboek RSL is een samenwerking van OLTEGOARE #VANRSL / Canapé (De Spil) / Rauwkost vzw
Kunst aan je raam is een samenwerking van OLTEGOARE #VANRSL / Canapé (De Spil)
De Spil
Hippoliet Spilleboutdreef 1
8800 Roeselare
T 051 265 700
E [email protected]
© 2020 CC De Spil – Privacy Policy
Canapé is de nieuwe werking van De Spil. Voor even, tot we onze echte deuren weer mogen openzwaaien. Anders, en toch ook niet. Voor, en straks ook met, ons publiek. En met de vele artiesten die we allemaal graag aan het werk zien.
Een digitaal cultuurcentrum, als het ware. Met een radiostation (Radio Canapé), een televisiekanaal (TV Canapé) en Canapé Invité, waar we de stad intrekken op bijzondere plaatsen van zodra we dat mogen.
Gastvrouw Ilse de Koe en tal van artiesten verwennen jou op Radio Canapé met hun verhalen, capriolen, troostradio, wedstrijden, luisterspelen en zo veel meer.
Zoek je liever verstrooiing bij een goeie film? Zie je de artiesten graag aan het werk of piep je graag eens binnen in hun atelier of onze radiostudio? Volg dan mee op TV Canapé. Ons televisiekanaal zorgt voor elk wat wils: theater, muziek, dans, humor,…
Kinderen kunnen terecht op KidsCanapé, waar we hen verrassen met een aanbod speciaal op hun maat.
Heb je iets gemist? Geen nood, alle radio-uitzendingen en andere activiteiten van Canapé blijven op de site. Zo kan je zelf je avondje uit plannen of je op een regenachtige zondagmiddag in de canapé nestelen onder een dekentje.
Check het zendschema en schrijf je in op onze nieuwsbrief. Dan mis je zeker niets.
Welkom in onze Canapé!